Wyprawy off-road Swulinskiego Home Page
Szukaj w swulinski.com:
 
 
przygotowania

Dodatkowe akcesoria
Zniszczony szkolny plecak firmy Swiss Army nadawał się do wyrzucenia. Zaintrygowały mnie jednak liczne nietypowe elementy tego tornistra, które postanowiłem wykorzystać. Na tej bazie uzyskałem uchwyt na rękę dla pasażera, liczne paski użyłem tworząc specjalne mocowanie gaśnicy. Wewnętrza kieszonka posłużyła jako miejsce na podręczne małe przedmioty pod kierownicą. Przydały się również boczne kieszenie plecaka jak również wewnętrzny element z wieloma przegródkami.

  Stary plecak::Zniszczony plecak szkolny Mateusza::
Uchyt na rękę::Uchwyt plecaka zamienił się w uchwyt dla pasażera z tyłu::  

Uchyt na rękę z tyłu

Rączkę plecaka można z powodzeniem użyć jako uchwyt na rękę dla pasażera. Instalacja była bardzo łatwa i polegała na wykorzystaniu istniejących śrub.

Mocowanie gaśnicy::Belka bagażnika jest dogodnym miejscem do zamontowania gaśnicy::  

Mocowanie gaśnicy

Do zamontowania gaśnicy użyłem kilka pasków odciętych z plecaka, które zszyłem razem tak aby utrzymać gaśnicę w pozycji niemal pionowej. Aby przymocować gaśnicę do belki w bagażniku dodatkowo wykorzystałem dwa szerokie pasy z rzepą (Velstrap). W razie czego, moja gaśnica jest teraz łatwo dostępna.

Podręczna kieszonka::Udało się uzyskać dodatkowe miejsce do chowania mały przedmiotów::  

Podręczna kieszonka

Wewnętrzną kieszonkę plecaka zamykaną zamkiem błyskawicznym przyczepiłem na rzepach pod kierownicą. Służy ona wspaniale, jako miejsce na okulary przeciw słoneczne i inne małe przedmioty.

Rear Storage Pockets::I managed to obtain additional space for storing small objects::  

Tylne kieszonki

Przymocowałem dwie boczne kieszenie plecaka po obu stronach tylnej szyby. Służą one jako łatwo dostępne miejsce do przechowywania rękawiczek, szmatek, ciśnieniomierza, itp.