Szukaj w swulinski.com:
 

BermudyBermudy, najstarsza z brytyjskich kolonii to fatycznie archipelag liczący około 140 wysp. Osiem z nich połączonych jest mostami tworząc jeden, gęsto zaludniony obszar. Ze swym wysokim standardem życia, jednym z najwyższych na świecie, Bermudy są spokojne, czyste i schludne.


Geograficznie Bermudy nie są częścią Karaibów. Zalicza sie je jednak do Indii Zachodnich (West Indies), grupy państw i terytoriów będących obecnymi i dawnymi koloniami brytyjskimi i francuskimi na Karaibach, w Ameryce Środkowej i Południowej.


Wyspy bermudzkie::Bermudy:: Wyspy bermudzkie Katedra bermudzka::Bermudy:: Katedra bermudzka Ukryty ogród::Bermudy:: Ukryty ogród


wskazówka podróżnicza: Skutery. Powszechnie wiadomo, że jeżdżenie na skuterze, bądź motorowerze to nieodłączna cześć życia na Bermudach. Nie przepuść tej okazji i sam wypożycz skuter. Tak naprawdę nie ma alternatywy, jeżeli ktoś pragnie poruszać się niezależnie. Na Bermudach nie istnieją wypożyczalnie samochodów.

Czerwone skutery::Bermudy:: Czerwone skutery Zatoczka Jobson::Bermudy:: Zatoczka Jobson Rzeźba i kobieta::Bermudy:: Rzeźba i kobieta